poniedziałek, 11 marca 2013

Nowy tydzień, nowy nabytek: The Womanly Art of Breastfeeding

Pięć dni temu, za namową Liderki na spotkaniu LLL, zakupiłam w promocji książkę The Womanly Art of Breastfeeding, która to wydana została właśnie przez wyżej wymienioną organizację. Usłyszałam, że książka ta zmieniła życie wielu kobiet (a przez to i dzieci:) ) Byłam ciekawa, bo wcześniej także wiele ,,legend", bardzo pozytywnych na jej temat czytałam i słyszałam. I teraz jest już na moim biurku, moja własna, jeszcze pachnąca drukiem i świeżym papierem.
   
Chcąc się przekonać, jaka czytelnicza przeprawa mnie czeka, otworzyłam księgę na ,,chybił- trafił" i... przypadła mi część informująca o karmieniu w pierwszych tygodniach życia maleństwa. Spojrzałam na wariującego czterolatka, pomyślałam sobie o (aktualnie śpiącej) półtorarocznej księżniczce i zaczęłam się zastanawiać czy będzie mi jeszcze dane tę wiedzę kiedyś wykorzystać w praktyce :) Może to był znak?
   
Życzcie mi przyjemnej lektury. Jak coś mnie oszołomi, zachwyci, zafrapuje- z pewnością dam Wam znać.Zajrzyjcie na: The Womanly Art of Breastfeeding


2 komentarze: