piątek, 8 marca 2013

Zamiast działu INFORMACJE

Właściwie blogiem, któremu z ciepłem i oddaniem się poświęcam, jest Mama na Puszczy . Piszę go od kilku lat, dokumentując niejako moje życie z dzieckiem, potem z dziećmi. Zapisuję subiektywne odczucia. Czasami może zbyt szczerze, otwarcie, czasami chcę tylko gdzieś pozostawić tę czułość. A pisanie zawsze uważałam za najbardziej właściwy i sensowny sposób ,,zostawiania czegoś po sobie".

Blog ,,Mamy Moc" będzie o tym, co jako my- mamy, mamy. Czyli o wielkiej mocy, w jaką wyposażyła nas natura. O tym, co robić, gdy ta natura jawi się jako może zbyt skomplikowana. Te nasze czasy są pełne paradoksów, więc sytuacje takie nie są niczym wyjątkowym. Ale ta moc jest. Trzeba w to tylko uwierzyć i jej zaufać.

Będę pisać, gdy z pewnego źródła dowiem się czegoś, co warto przekazać dalej. Gdy coś mnie poruszy na tyle, że będę chciała się podzielić. Będę zbierać materiały i udostępniać, oczywiście z oznaczeniem źródła, tłumaczyć z angielskiego (obecnie mieszkam w UK) i zamieszczać tutaj, by zachęcić do dyskusji, zainspirować. By dodać pewności. Dodać wiary w MOC. 

3 komentarze: